Dekri teren
450nm 45W Fibre makonnen Dyòd lazè

Apèsi sou lekòl la
Avèk fonksyon PD, Thermister, TEC
Lojman nan sous la: kouple fib
Konsepsyon espesyal pou pwochen jenerasyon
Gwo pouvwa limyè ble sous
Longèdonn vèt ak ble yo byen lwen pi fasil absòbe pa anpil metal pase IR, fè soude a pi dous ak pi fasil kontwole. An reyalite, kòb kwiv mete absòbe limyè ble 13 fwa plis pase longèdonn IR; lò absòbe 66 fwa plis ble pase IR. Faktori ki sèvi ak metal sa yo depi lontan yo te anvi pou zouti lazè nan longèdonn altènatif ki ofri efikasite dola-pa-watt.
Fèy spesifikasyon:
Atik Tèb: FC450DL45
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant λ | 450±10nm |
| Sortie pouvwa | 45W |
| Mòd travay | CW |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 2.5A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.3A |
| Fonksyone Voltage Vop | 36V |
| Fib | |
| Dyamèt Nwayo Fib | 400um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1~2m |
| Fib Connector | SMA905 |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
Pake Desen

Baj popilè: 450nm 45w fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










