405nm 70mW Lazè Dyòd pou CTP

Deskripsyon
Dyòd lazè 405nm se yon dyòd lazè ble-vyolèt ki emèt limyè nan yon longèdonn 405nm. Sa a kalite dyod lazè souvan itilize nan endistri enprime pou aplikasyon pou enprime rezolisyon wo, tankou dirèk-a-plak (DTP) ak dirèk-a-rad (DTG) enprime. Dyòd lazè 405nm a gen yon pwodiksyon gwo pouvwa ak yon lavi ki long, ki fè li ideyal pou itilize nan aplikasyon pou enprime endistriyèl. Pouvwa tipik yo se 70mW ak 160mW.
405nm 70mW Lazè Dyòd Pou CTP bay gwo -vitès, segondè-kapasite enprime rezolisyon epi yo trè serye, ak dire lavi ki long ak kondisyon antretyen ki ba. Yo tou trè versatile, ki pèmèt yo sèvi ak yo nan yon pakèt aplikasyon pou enprime, soti nan ti -enpresyon nan pwodiksyon endistriyèl-echèl.
Spesifikasyon:
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 405±5nm |
| Sortie pouvwa | 70mW |
| Mòd travay | CW |
| Lajè spectral FWHM | 2nm |
| Efikasite pant | 1.2W/A |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 40um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SC |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 120mA |
| Papòt aktyèl Ith | 35mA |
| Fonksyone Voltage Vop | 5V |
| Ranvèse Voltage Vop | 2V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 35 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | 0.2nm / degre |
Desen pake:
![product-1-1 ~]R0CRK`U)N1X~@0}GC(TIN](/Content/upload/201998745/201908231047201488805.png)
Baj popilè: 405nm 70mw lazè Dyòd pou founisè ctp, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










