Dekri teren
5W 2100nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Detay rapid:
1940nm ki disponib
pwofil gwo bout bwa milti-mòd
Segondè efikasite kouple
Customized opsyon pwodiksyon pouvwa ak longèdonn
segondè efikasite pant, estabilite segondè, ba aktyèl, bon jan kalite gwo bout bwa pafè
Garanti Kalite:
Faktori boule-an teste pou 48 èdtan.
Yon ane garanti pou atizan konn fè ak materyèl apre yo fin resevwa atik yo.

Fèy done:
Atik Tèb: FC2100DL5
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 2100nm |
| Pouvwa Sòti | 5W |
| Lajè spectral | ≤6nm |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Longè fib | 1m |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | FC/APC |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ≤12A |
| Papòt aktyèl Ith | ≤0.9A |
| Fonksyone Voltage Vop | ≤2.2V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~48% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~55℃ |
| Tanperati Depo | -30~70℃ |
Desen gwosè:

Baj popilè: 5w 2100nm fib makonnen diode lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










