10W 1064Nm fib makonnen lazè dyòd
Modil la ponp 976nm sèvi ak FBG estabilizasyon nan "fèmen" longèdonn emisyon an . Li bay yon spectre bri-gratis etwat, menm anba chanjman ki fèt nan tanperati a, kondwi aktyèl, ak fidbak optik . seleksyon longèdonn ki disponib pou aplikasyon pou ki mande pou pi wo pèfòmans nan spectrum ak kontwòl la spectrum ak power ki disponib pou ou a ki disponib pou ou a ki disponib pou tout pèfòmans yo ki disponib pou 4 {
Spectrum la estabilize modil lazè bay sous lazè pwisan ak trè ki estab ak etwat linewidths ki ideyal pou aplikasyon pou syantifik ki gen ladan segondè rezolisyon Raman spèktroskopi, mikroskopi confocal, ak interferometry .


Detay rapid
Operasyon tanperati ranje 15 oc a 35 oc .
Longèdonn/tanperati koyefisyan 0.3nm/OC
Bati-an pou kontwole fotodòd, Thermo-elektrik pi fre ak tèrmistor .
Fib: 200um/0.22NA/1M/SMA905 (si ou vle konektè SMA)
Lòt pouvwa pwodiksyon ki disponib
Fèy espèk:
Atik Non .: FC1064DL10
| Optik | Valè tipik |
| Sant longèdonn λ | 1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 20Nm |
| Pouvwa pwodiksyon | 10W |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl IOP | 9A |
| Papòt aktyèl ith | 0.7A |
| Operating vòltaj VOP | 3.5V |
| Pouvwa efikasite konvèsyon | 30% |
| PD aktyèl | 200 ~ 2000UA |
| Thermistor ((K ω)/ (25 degre) | 10±3%/3477 |
| Fib | |
| Dyamèt nwayo fib | 200um |
| Fib nimerik Ouverture | 0.22NA |
| Connector fib | SMA905 |
| Tèmik | |
| Operating Temp . | 15 ~ 35 degre |
| Vag tanperati . koyefisyan | -0.3 Nm/ degre |
Desen


Baj popilè: 10W 1064Nm Fib makonnen Swèd lazè dyòd, Konpayi fabrikasyon Lachin, faktori, Wholesale, te fè nan Lachin










