1064nm Fibre Coupling Lazè Dyòd
1064nm Fibre Coupling Lazè Dyòd yo reyalize lè yo transfòme radyasyon asimetri ki soti nan chip lazè Dyòd nan yon fib pwodiksyon ak ti dyamèt nwayo lè l sèvi avèk optik mikwo espesyal. Pwosedi enspeksyon nan tout aspè rive nan yon rezilta garanti chak pwodwi ak fyab la ak estabilite
Vèsyon Customized ak sistèm ki fèt pou fib diferan yo disponib.


Avantaj
Limyè ki sòti nan fib la gen yon pwofil entansite sikilè ak inifòm.
Li pèmèt dyod lazè yo ak koule chalè yo sitiye adistans soti nan kote limyè a lazè yo itilize.
Fib ki defektye -lazè dyòd makonnen ka fasil pou ranplase san yo pa chanje aliyman aparèy kote limyè a itilize.
Aparèy -fib makonnen yo ka fasilman konbine avèk lòt konpozan fib-optik.
| Travès lazè | |
| Longèdonn Sant λ | 1064nm ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 10W |
| Fonksyone aktyèl Iop | 8.5A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.7A |
| Fonksyone Voltage Vop | 3V |
| Fib | |
| Dyamèt tanpon | 320um |
| Dyamèt Fib Cladding | 220um |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | FC/SMA905/ST |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | -0.3nm / degre |
| Tanperati soude plon, 10 Sec max | 250 degre |
Baj popilè: 1064nm fibre couplage lazè diodes ke founisè, fabricants Lachin, faktori, gros, te fè nan peyi Lachin










