20W 635nm 808nm 980nm 1064nm Fib makonnen LD
Apèsi sou lekòl la
Karakteristik kle:
Fibre makonnen Dyòd Lazè Modil
Kat longèdonn konbine
Longèdonn yo disponib nan ranje UV-Vizib-IR
Avèk vize gwo bout bwa, PD, fonksyon tèmistè
Aplikasyon:
Konsepsyon espesyal pou aplikasyon medikal, byomedikal ak endistriyèl
Tretman nan maladi vaskilè: Espesyalman pou maladi vaskilè tankou venn varis ak dilatasyon kapilè, longèdonn sa yo nan lazè ka selektivman aji sou veso sangen yo malad atravè efè fotothermal, sa ki lakòz yo piti piti retresi, kidonk reyalize objektif tretman an.
Ankouraje gerizon blesi: Tretman lazè kapab tou ankouraje gerizon blesi, akselere pwosesis geri blesi a pa ankouraje pwodiksyon kolagen an ak amelyore sikilasyon san lokal yo.

Fèy spesifikasyon:
Atik Tèb: FC6891DL20
Non atik: 20W 635-808-980-1064nm fib makonnen dyod lazè
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant | 635nm±10nm |
| Sortie pouvwa | 0.3W |
| Fonksyone aktyèl Iop | 0.8A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2.6V |
| Longèdonn Sant | 808nm±10nm |
| Sortie pouvwa | 5~6W |
| Fonksyone aktyèl Iop | 9A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.8A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2V |
| Longèdonn Sant | 980nm±10nm |
| Sortie pouvwa | 10W |
| Fonksyone aktyèl Iop | 13.5A |
| Papòt aktyèl Ith | 1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2V |
| Longèdonn Sant | 1064nm±20nm |
| Sortie pouvwa | 5~6W |
| Fonksyone aktyèl Iop | 11A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.9A |
| Fonksyone Voltage Vop | 2V |
| Fib | 200um/0.22NA/1m/SMA |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 35 degre |
| Tanperati Depo | -20 ~ 70 degre |
Desen pakè ak deskripsyon PIN:

Baj popilè: 20w 635nm 808nm 980nm 1064nm fib makonnen ld founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










