10W 1940nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Aplikasyon
OEM medikal
Sous ponp DPSS
LiDAR
Militè / Aerospace
Aplikasyon endistriyèl yo
Dyòd lazè fib makonnen yo itilize nan yon varyete aplikasyon endistriyèl, tankou koupe lazè, soude lazè, ak make lazè. Lazè yo ka itilize pou koupe materyèl, soude metal, ak make objè ak mak pèmanan. Yo itilize yo tou nan yon varyete lòt aplikasyon endistriyèl, tankou enprime, anbalaj, ak fabrikasyon.
Karakteristik
Pri efikas
Segondè pwodiksyon pouvwa
Ranje dinamik segondè
Segondè efikasite
Pake pri ki ba estanda

Fèy done
Atik Tèb: FC1940CB10
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1940nm±10nm |
| Sortie pouvwa | 10W |
| Mòd travay | CW |
| FWHM | 20nm |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 400um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | ~ 1m / 0.9mm |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 10A |
| Papòt aktyèl Ith | 2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 15V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 degre |
Diamansyon detaye:

Avantaj nan konsepsyon kouple fib branche:
1: fasil ranplasman ak antretyen
Konsepsyon an branche pèmèt pou ranplasman rapid lè fib la domaje oswa ki gen laj, san yo pa retounen aparèy la oswa demonte tout sistèm nan.
2: Modil konsepsyon, konpatibilite sistèm amelyore
Konektè ploge tipikman itilize entèfas estanda tankou SMA905, ki fè yo konpatib ak divès kalite sistèm ak aparèy optik.
3: Deplwaman fleksib ak sipò milti-estasyon travay
Sous lazè a ka itilize ak plizyè fib optik jan sa nesesè, sa ki pèmèt chanjman fleksib ant diferan estasyon travay oswa liy pwosesis, kidonk diminye repetisyon nan envestisman.
4: Pratik transpò ak depo
Fib optik la ka pake separeman ak lame a pou misyon pou minimize risk pou domaj akòz vibrasyon oswa koube pandan transpò.
Baj popilè: 10w 1940nm fib makonnen diode lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










