60W 808nm lazè dyod bar ak D-Fòm lantiy FAC
Chwazi nan ranje ki pi laj nan ba lazè dyòd kondiksyon -refwadi ki disponib, nan seri longèdonn ki soti nan 630 nm a 2.2 µm, ak pouvwa pwodiksyon CW ki rive jiska 80 W.
Ranfòse aplikasyon w lan, kit se ponpe lazè solid-, estetik medikal, oswa pwosesis materyèl, lè l sèvi avèk ba ak yon pakèt opsyon pouvwa, longèdonn, ak optik.
Karakteristik:
Lòt longèdonn si ou vle: 830nm, 940nm, 975nm....
Pouvwa maksimòm pou ba singe ka jiska 80W
Avèk Limo / Fisba / Enjenerik FAC Lantiy
CS Kalite pasif pi fre
Inifòm Beam Profile
Etwat spectre
Aplikasyon:
Ponpe Medikal Enpresyon endistri rechèch syantifik

Fèy done
Atik non. CC808DL60
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 60W |
| Lajè spectral FWHM | 4nm |
| Mòd polarizasyon | TE |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 60A |
| Papòt aktyèl Ith | 10A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.8V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / degre |
Pake Desen

Baj popilè: 60w 808nm lazè Dyòd ba ak d -fòm lantiy Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










