808nm 40W CS Mount Lazè Dyòd Bar
Karakteristik:
Mòd travay: CW
Kondiksyon refwadi
Long lavi
Konsepsyon espesyal pou aplikasyon endistri yo

Desen
![J1WD{@O{_]1%%AXP6OC4RVV](/Content/upload/201998745/201907251015257949367.png)
Done fèy
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Pouvwa Sòti | 40W |
| Gwosè Emetè | 10mm |
| Kantite Emetè | 19 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ≤45A |
| Papòt aktyèl Ith | ≤10A |
| Fonksyone Voltage Vop | ≤2.0V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ≥45% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20~30℃ |
| Tanperati Depo | 0-55℃ |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / ℃ |
Fòs BrandNew' se nan anplwaye talan, jeni kalite, kontwòl pwosesis, devlopman pwodwi ak fabrikasyon volim.
Konpetans debaz
◆ Dyòd anbalaj ◆ Beam Forming
◆ Tès Fyab ◆ Refwadisman efikas
Pwosedi lòd:
1. Kontakte nou pou plis detay pa imel
2. Nou voye PI ba ou pou peman, tèm peman se T/T oswa Western Union
3. Yon fwa peman fin fè, nou pral fè aranjman pou pwodiksyon an
4. Tan livrezon se 1-4 semèn depann sou diferan kte lòd ak demann.
5. Apre livrezon, nou pral voye ba ou DHL UPS FedEx TNT swiv pa gen okenn.
Baj popilè: 808nm 40w cs mòn lazè Dyòd bar founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










