Dekri teren
Rechèch syantifik 808nm kondiksyon refwadi CS 40W dyod lazè 


Karakteristik prensipal:
High Power Conduction Cooled CS-Mount Lazè Dyòd Bar
Divèjans ki ba
Segondè fyab
CW mòd travay
Aplikasyon:
Lazè ponpe
Endistri
Defans ak militè
Rechèch syantifik
Espesifikasyon:
Atik No.:CC808SD40
| Karakteristik optik | |
| Longèdonn Sant λ | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 3nm |
| Pouvwa Sòti | 40W |
| Spectral Lajè FWHM | ≤4 |
| Spectral Lajè FW90%E | ≤6 |
| Divèjans aks rapid FWHM | 35 degre |
| Ralanti aks divèjans FWHM | 8 degre |
| Mòd polarizasyon | TE |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | ~ 0.28nm / °C |
| Karakteristik elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ≤48A |
| Papòt aktyèl Ith | ≤10A |
| Fonksyone Voltage Vop | ≤2V |
| Efikasite pant | ≥1.05W/A |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ≥45% |
| Paramèt tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~30°C |
| Tanperati Depo | 0~55°C |
| Rekòmande Kapasite Heatsink | ≥80W |
Desen pakè:












