Dekri teren
100W 808nm MCC Dyòd Lazè Bar
MCC (Micro-Channel Cooler) fèt pou gwo pouvwa lazè dyod ba, ak ekselan kapasite dissipation chalè pase tradisyonèl pasif oswa dlo-refwadi chalè.
Detay rapid:
Gwosè estanda
Long lavi segondè fyab
Ekselan karakteristik gwo bout bwa
Itilize pou machin pou retire cheve dyod lazè.
Epitou li ka itilize pou ponpe endistriyèl ak kouple lazè.

Done fèy
Atik Tèb: WC808SB100
| Optik | |
| Longèdonn Sant λ | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Pouvwa Sòti | 100W |
| Spectral Lajè FWHM | ≤3nm |
| Spectral Lajè FW90%E | ≤6nm |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 28Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 8deg |
| Mòd polarizasyon | TM |
| Efikasite pant | ≥1.15W/A |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | ≤120A |
| Papòt aktyèl Ith | ≤22A |
| Fonksyone Voltage Vop | ≤2.2V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ≥55% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 22~28℃ |
| Tanperati Depo | 0-55℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~ 0.28nm / ℃ |
| Refwadisman | Dlo deyonize |
| Pousantaj koule/Bar | 0.4-0.7L/min |
| Max Presyon Inlet | 380kPa |
| Rezistivite | 0.25-5MΩ * cm |
Pake desen
![H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)

Baj popilè: 100w 808nm mcc Dyòd lazè bar Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










