755/808/1064nm Dyòd Lazè Bar pou Alma Soprano Ice Platinum

Ranplasman ak reparasyon nan TRIO 2CM HP
SOPRANO ICE PLATINUMKONBINE AVANTAJ TWA LONGÈ DONN YO AK REALIZE REZILTA EKSELAN, KI SIPERYE A NENPÒT Apwòch KI SÈL YON SÈL LONGÈ DONN.
- Yon konbinezon de 3 longèdonn pou yon spectre optimal nan aksyon
- Pa gen doulè
- Klinikman pwouve efikasite
- Pou tout fototip, ki gen ladan po ate
Ki sa BrandNew Tech ka bay
Nou ka bay ranplasman ak reparasyon nan pile lazè dyod pou manch pou retire cheve Alma. Tout modil yo sou mache a ka disponib.
Segondè pik pouvwa ak estabilite segondè
Tout lavi plis pase 30 milyon vaksen
Garanti yon ane
Tan plon rapid 1 ~ 2 semèn
Konsepsyon espesyal pou manch pou retire cheve Alma

Fèy done:
Atik No.:WC781T1200
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 755/808/1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Pouvwa Sòti pou chak Bar | 100W |
| Kantite ba | 12 |
| Mòd travay | QCW |
| Lajè batman kè | 40ms |
| Gwosè Emetè | 10x13.2mm |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 100A |
| Papòt aktyèl Ith | 25A |
| Fonksyone Voltage Vop | 24V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 25 degre |
| Tanperati Depo | -40-80 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.3nm / degre |
Pake Desen

Nou gen tou de modil pou Alma Soprano Ice ak Soprano Ice Platinum

Baj popilè: Dyòd Lazè Bar Pou Alma Soprano Platinum Trio 2cm 3D Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










