Dekri teren
808nm dyod lazè bar ak kristal pou moso manch PZlaser
Nou procide 808nm vètikal Stack Dyòd Lazè ak Crystal Pou PZlaser. Limyè a nan chemine a se pwodiksyon atravè kristal la. Sa a rezoud pwoblèm nan ke zòn nan sòti limyè nan chemine vètikal la se enkonsistan ak zòn nan kòn gid limyè nan manch nan retire cheve. Konpayi nou an ka customzed pil lazè a ak tou kristal.
Karakteristik:
808nm longèdonn santral, longèdonn trip disponib tou
Apwopriye pou machin PZlaser
Ti twou vid ki genyen ant ba yo lazè
Desen kontra enfòmèl ant, fasil pou entegre

Fèy Done
Atik NO: WC808VS1000
Non atik: 808nm dyod lazè bar ak kristal
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Mòd travay | QCW |
| Pouvwa Sòti | 1000W |
| Kantite ba | 10 |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 38Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 12Deg |
| Lajè batman kè | 100ms |
| Sik devwa | 20% |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 100A |
| Papòt aktyèl | 10A |
| Fonksyone Voltage | 18V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20~30℃ |
| Tanperati Depo | 0-55℃ |
| Lòt moun | |
| Refwadisman | Dlo Distile |
| Pousantaj koule | 4 ~ 6L / min |
| Max Presyon Inlet | 350 ~ 500kPa |
| Tanperati dlo (pa gen kondansasyon) | 23~27℃ |
| Patikil Dlo Filtre | & lt;20μm |
Desen:

Baj popilè: 808nm Dyòd lazè bar ak founisè kristal, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










