Dekri teren
1000W 808nm pile lazè dyod ak 10Bar pou manch machin pou retire cheve
Avantaj:
Kolimasyon aks rapid ak dousman
Segondè efikasite konvèsyon
20 mwa bon jan kalite garanti tan
Livrezon rapid 2-4 semèn
Konfigirasyon estanda ak pake kliyan-konsepsyon
Hard soude Asanble teknoloji, segondè fyab
Aplikasyon:
Estetik Ekipman Lazè Stack ranplasman
Bote ekipman manch pyès reparasyon
Rajenisman po
Retire Tattoo
Itilizasyon medikal, itilizasyon endistri

Fèy Done
Atik No: WC808VS1000
Non atik: 1000W 808nm Dyòd Lazè Stack 10Bar
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Mòd travay | QCW |
| Pouvwa Sòti pou chak Bar | 100W |
| Kantite ba | 10 |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 38Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 12Deg |
| Lajè batman kè | ≤400ms |
| Sik devwa | ≤40% |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | ~100A |
| Papòt aktyèl | ~10A |
| Fonksyone Voltage | ~18V |
| Konvèsyon Efikasite | ~50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20~30℃ |
| Tanperati Depo | 0-55℃ |
| Lòt moun | |
| Refwadisman | Dlo Distile |
| Pousantaj koule/Bar | 4 ~ 6L / min |
| Max Presyon Inlet | 350 ~ 500kPa |
| Tanperati dlo (pa gen kondansasyon) | 23~27℃ |
| Patikil Dlo Filtre | & lt;20μm |
Desen:
Anbalaj:

Baj popilè: 1000w 808nm Dyòd lazè pile 10bar Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










