300W 808nm 6Bar Dyòd Lazè Bar Pou Reparasyon Manch Retire cheve
Apèsi sou lekòl la:
6 ba 808nm Dyòd lazè pile pou machin retire cheve ak Almay enpòte bar lazè.
Apwopriye pou anpil mak nan reparasyon machin pou retire cheve ak ranplasman, tankou ADSS, Honkon,
Sincoheren, Syntech, ect.......
300W pwodiksyon pouvwa ak 808nm longèdonn santral
Aplikasyon:Ranplasman manch machin pou retire cheve ak reparasyon

Fèy Done
Atik No: WC808VS300
Non atik: 808nm Dyòd Lazè Bar Manch Reparasyon
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Pouvwa Sòti | 300W |
| Kantite ba | 6 |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 38Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 12Deg |
| Lajè batman kè | ≤400ms |
| Sik devwa | ≤40% |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 50A |
| Papòt aktyèl Ith | 10A |
| Fonksyone Voltage Vop | 18V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20~30℃ |
| Tanperati Depo | 0-55℃ |
Desen:

FAQ:
Q1: Ki metòd peman ou sipòte?
T/T ak Western Union, pou chwa ou
Q2: Mwen bezwen pwòp gwosè pile mwen an, èske li oke?
Wi, nou kontan fè pile Customized kostim pou konsepsyon manch ou. Di nou bezwen ou yo, enjenyè ki gen eksperyans nou an ap ede ou konsepsyon pwòp pil ou a.
Q3: Konsènan echantiyon.
Egzanp pa gratis.
Baj popilè: 808nm Dyòd lazè bar manch repare founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










