Dekri teren
60W 981nm Narrow Liywidth Lazè Dyode
Sa a liy etwat gen karakteristik kle sa yo: Lazè sa yo gen gwo efikasite koutim, segondè klète, yon liy etwat nan< 0.5nm,="" and="" sealed="" housing.="" they="" also="" come="" with="" standard="" fiber="" coupling="" (hp-sma)="" for="" 105µm="" and="" 200µm,="" na="" 0.22,="" and="" are="" conduction-cooled.="" a="" monitor="" photo="" diode="" is="" available="" as="" an="" accessory.="">
- Sant Waveleng: 981 nm
- Wavelenth Tolerance: ±1 nm
- Pouvwa pwodiksyon: 30 W oswa 60 W
- Fib nwayo: 105 μm oswa 200 μm
- Lajè spektak (FWHM):< 0.5="" nm="">
- Efisyans pant: > 0.5 W / A
Fèy papye spektak
Atik No.: FC981WS60
| Ptik | |
| Sant Vaglenn | 981 |
| Tolerans tolerans | ±1nm |
| Pouvwa pwodiksyon | 60W |
| fib | |
| nwayo fib | 105um |
| Fib nimerik Apèt | 0.22NA |
| Fib longè | 1.5m |
| Fib Konektè | Fen pann |
| Elektrik | |
| Kouran opere | 14A |
| Devan aktyèl | 1.0A |
| Vòltaj opere | 35V |
| Tèmik | |
| Tanperati opere | 15 ~ 35 ° C |
| Tanperati depo | -30-70 ° C |
| Wavelength Tanperati Koefisyan | ~ 0.03nm/°C |
Gwosè desen
Baj popilè: 60w 981nm etwat liy etwat foto lazè dyode, manifaktirè Lachin, faktori, an gwo, te fè nan peyi Lachin










