150W 878.6nm VBG DPSSL Ponpe Dyòd
Pouvwa a nan pwodwi a kouple fib longèdonn fèmen se 20-170W; Apre ane nan verifikasyon nan itilizasyon kliyan an, avantaj pèfòmans yo evidan, yo ka itilize kòm lazè eta solid ak sous ponp lazè picosecond solid.
Karakteristik:
878.6nm santral longèdonn, 150W pwodiksyon pouvwa
Fibre Bragg griyaj estabilizasyon ak tolerans longèdonn 0.5nm
Segondè efikasite konvèsyon pouvwa
Segondè fyab ak estabilite
Aplikasyon:
DPSSL ponpe, ponpe lazè solid eta
Aplikasyon endistri
Pwosesis materyèl

Fèy done
Atik Tèb: FC8786WS150
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 878.6±0.5nm |
| Sortie pouvwa | 150W |
| Lajè spectral FWHM | 0.5nm |
| Fib | |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Longè fib | 1.5m |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 10A |
| Papòt aktyèl | 1A |
| Fonksyone Voltage | 37V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | -20 ~ 70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~ 0.02nm / degre |
Desen
![product-1-1 }]Q402VL%Q~5JDPLV2]]FJ2](/Content/uploads/202198745/20210517165219c5863e7d4e5d4d9aae42fcf864098cad.png)
FAQ:
Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
Wi, tout pwodwi yo te teste anvan anbake soti.
Sipò pou tout lavi teknik . 2 ane garanti.
Baj popilè: 150w 878.6nm vbg dpssl ponpe Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










