Dekri teren
45W 976nm Estabilize Fibre Makonnen Lazè Dyòd
Detay rapid:
976nm longèdonn fèmen, ± 0.5nm tolerans longèdonn
45W pouvwa outpput, lòt pouvwa disponib tou
Sèvis Customized bay
Aplikasyon:
Ponpe Disk Lazè
Swen po
Ponpe eta solid lazè
Pwosesis materyèl

Fèy Done
Atik No:FC976DL45
Non atik:45W 976nm Estabilize Fib Lazè Dyòd
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 0.5nm |
| Pouvwa Sòti | 45W |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Fib NA | 0.22NA |
| Longè fib | 1m |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 8.5A |
| Papòt aktyèl Ith | 1.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 13V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 25~35℃ |
| Tanperati Depo | -20~70℃ |
| WavelengthTemperature Koefisyan | 0.01nm/℃ |
Desen:
Baj popilè: 45w 976nm estabilize fibre lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










