72W 976nm ki estab Fibre makonnen dyod lazè
Karakteristik:
- 72W pwodiksyon pouvwa, 976nm santral longèdonn
- SMA905 fib konektè
- Konsepsyon kontra enfòmèl ant
Aplikasyon:
- Pwosesis materyèl
- Enstriman optik
-
Lazè eta solid ponpe
-
Raman lazè ponpe

Deskripsyon Product
- Dyòd lazè a se yon sèl -emetè lazè dyod ki ka bay jiska 72W gwo pouvwa optik klète sou yon fib multimode nwayo 105um.
- Lazè a itilize yon seri etap konsepsyon revolisyonè ak dènye teknoloji materyèl pou ogmante siyifikativman évolutivité pwosesis pwodiksyon an. Modil yo satisfè kondisyon sevè nan endistri telecom
- Teknoloji estabilizasyon griyaj Fibre Bragg yo itilize pou bloke longèdonn emisyon an, bay yon spectre bri -gratis, etwat- menm ak varyasyon nan tanperati, kondwi aktyèl ak fidbak optik. Seleksyon longèdonn ki disponib pou aplikasyon ki mande kontwòl espèk pèfòmans ki pi wo nan pi gwo pouvwa a.
Sa a se yon videyo pwodwi nou yo, tanpri tcheke li epi ou lib pou kontakte m si w enterese.
Atik No:FC976DL72
Non atik:72W 976nm Fibre makonnen Dyòd lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 0.5nm |
| Sortie pouvwa | 72W |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Fib NA | 0.22NA |
| Longè fib | 1m |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 12A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.7A |
| Fonksyone Voltage Vop | 14.4V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.01nm / degre |
Papye grafik:
Trè estabilize sous lazè dyod ak pèfòmans segondè LD, longèdonn estabilize ak gwo pouvwa pwodiksyon. Longèdonn ki disponib yo varye ant UV ak IR (375 ~ 785nm).
Sistèm kontwòl la baze sou yon mikwoprosesè avanse ki gen gwo -presizyon ATC ak sikui kontwòl ACC pou reyalize pwodiksyon ki estab pandan y ap asire operasyon fasil ak enstantane.
Korespondan interfaces kominikasyon ak lojisyèl kontwòl yo disponib sou demann reyalize kontwòl òdinatè.
Pwodui yo gen ladan lazè-espas gratis ak fib-lazè makonnen (SMF fib-lazè makonnen ak konektè FC oswa SMA 905), tou de yo trè personnalisable.
Baj popilè: 72w 976nm ki estab fib makonnen Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










