350mw 405nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Apèsi sou lekòl la
Detay rapid:
405nm, mòd CW, pake kowaksyal, reseptak fib si ou vle
Konsepsyon espesyal pou enprime, medikal, analiz espèk, aplikasyon pou rechèch
Sekirite:
Gwo bout bwa ki emèt pa dyòd lazè 405nm sa a se potansyèlman danjere nan je imen an. Prekosyon sa yo ta dwe pran: Lè pwodui sa a ap opere, reyon lazè a pa ta dwe wè ni dirèkteman oswa atravè yon lantiy, mikwoskòp oswa fib optik. Lè w ap opere pwodui sa a, yo ta dwe mete bon jan linèt sekirite lazè tout tan. Yo ta dwe pran mezi apwopriye, tankou echèk-konsepsyon an sekirite ak konsepsyon redondants pou asire fyab ak sekirite lè yo itilize pwodui sa a pou ekipman ki mande gwo fyab ak sekirite nan fonksyon ak presizyon.

Spesifikasyon:
Atik Tèb: FC405DL350
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 405±10nm |
| Sortie pouvwa | 350mW |
| Mòd travay | CW |
| Lajè spectral FWHM | <6nm |
| Efikasite pant | 1.5W/A |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | FC/PC |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 0.4A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 5.5V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 20 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | -20-70 degre |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | <0.1nm / degre |
Desen:

Baj popilè: 350mw 405nm fib makonnen Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










