4W 638nm Fibre makonnen lazè Dyòd
4W 638nm Fibre makonnen lazè Dyòd yo itilize pou transmèt done sou distans ki long nan sistèm kominikasyon fib optik. Câbles fib optik yo iminize kont entèferans elektwomayetik epi yo ka transmèt done sou distans trè long ak anpil pèt pouvwa. Sa fè yo ideyal pou itilize nan rezo telekominikasyon yo.
Karakteristik:
Lazè dyod la ka entegre plizyè fonksyon sou demann customizable,
Konpak ak opere-desen zanmitay fè li trè fasil pou itilize.
Segondè efikasite kouple
Segondè pouvwa pwodiksyon saturation
Senplifye, efikas sistèm optik
Aplikasyon:
Dyagnostik medikal
Enstriman optik
Rechèch syantifik
Analiz spectre

PWOTEKSYON ESD – Pran anpil prekosyon pou anpeche ESD. Sèvi ak espageti ponyèt yo, sifas travay ak tè ak teknik antistatik solid lè w ap manyen pwodwi a.
Gwosè:

Fèy done:
Atik Tèb: FC638DL4
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 638±10nm |
| Sortie pouvwa | 4W |
| Mòd travay | CW |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | > 60mm |
| Nwayo Fib | 105um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905/FC |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 0.8A |
| Papòt aktyèl | 0.2A |
| Fonksyone Voltage | 17V |
| TEC | |
| Fonksyone aktyèl lop | 6A |
| Fonksyone Voltage Vop | 19.6V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 10 ~ 40 degre |
| Tanperati Depo | -20-80 degre |
Baj popilè: 4w 638nm fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










