Dekri teren
20W 1064nm Fibre makonnen lazè Dyòd ak PD Thermistor
Multifonksyon:
Wouj vize gwo bout bwa (longèdonn 635±10nm; pouvwa Sòti 2mW)
PD (aktyèl 300 ~ 3000uA)
Thermistor ((K Ω)/ (25 degre) 10±3 pousan /3477
Spesifikasyon:
Atik Tèb: FC1064DL20
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant λ | 1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 20nm |
| Sortie pouvwa | 20W |
| Lajè spectral FWHM | 6nm |
| Vize gwo bout bwa | |
| Longèdonn Sant λ | 650nm ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 2mW |
| Fonksyone aktyèl Iop | 45 ~ 65mA |
| Fonksyone Voltage Vop | 2.2V |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 9A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.7A |
| Fonksyone Voltage Vop | 7V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 30 pousan |
| PD Kouran | 300 ~ 3000uA |
| Thermistor ((K Ω)/(25 degre) | 10±3 pousan /3477 |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >60mm |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1M |
| Fib Connector | SMA905 |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 35 degre |
| Tanperati Depo | -20-70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | -0.3nm/ degre |
Desen
Baj popilè: 20w 1064nm fibre makonnen lazè Dyòd ak pd thermistor ke founisè, fabricants Lachin, faktori, gros, te fè nan peyi Lachin










