10W 793nm Fibre makonnen lazè Dyòd
Karakteristik kle nan dyod sa yo gen ladan yon pwodiksyon de 10 Watt, longèdonn sant nan 793nm, ak yon dyamèt nwayo Fib 105µm. Sa yo lazè gwo pouvwa yo fabrike pa adopte teknik espesyalize fib-couplage, sa ki lakòz pwodwi volim ak yon efikasite segondè, estabilite ak bon jan kalite travès siperyè. Pwodwi sa yo reyalize lè w transfòme radyasyon asimetri ki soti nan chip dyod lazè a nan yon fib pwodiksyon ak ti dyamèt nwayo lè l sèvi avèk optik mikwo espesyal. Pwosedi enspeksyon ak boule nan asire segondè fyab, estabilite ak lavi ki long.
Aplikasyon:
Fib& DPSS Lazè Ponp; Vizyon machin; Optojenetik; Fotoluminesans; Dantè; Terapi fotodinamik

Fèy done:
Atik Tèb: FC793DL10
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 793±5nm |
| Pouvwa Sòti | 10W |
| Spectral Lajè FWHM | 5nm |
| Fib | |
| Fib Bend Reyon | & gt;60mm |
| Longè fib | 1m, ka Customized |
| Nwayo Fib | 105um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | FC/SMA905/ST |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 4A |
| Papòt aktyèl | 0.5A |
| Fonksyone Voltage | 6V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~45% |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 15~55℃ |
| Tanperati Depo. | -30-70℃ |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | 0.3nm/℃ |
FAQ:
Ki tan an plon?
Nòmalman 3-5 jou. Pwodwi Customized bezwen 15 jou travay.
Èske w gen nenpòt limit MOQ?
Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib
Ki kondisyon peman ou?
T/T oswa Western Union, pou chwa ou.
Baj popilè: 10w 793nm fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










