808nm Fibre makonnen dyod lazè ak vize gwo bout bwa
Karakteristik
Brandnew delivre fib makonnen diodes lazè anplwaye teknoloji kouti pwofesyonèl, ki jwi plizyè avantaj, pa egzanp, konsepsyon kontra enfòmèl ant, pouvwa pwodiksyon ki estab, gwo pouvwa, efikasite segondè ak anbalaj pratik. Machin presizyon ak aliyman atansyon nan tout eleman optik andedan modil la pèmèt gwo bout bwa a dwe makonnen nan yon fib optik.
Opsyon
Nou ka bay konektè fib estanda ak estrikti diferan, tankou FC, ST ak SMA -905.
FC karakteristik fèm nan estrikti, figi konektè a ka avyon (PC), oswa yon pant nan 8 degre (APC).
ST karakteristik bayonet sikilè Connector, ak fasil oprating.
SMA-905 fèt an metal, souvan itilize nan lazè gwo pouvwa, rezistans tanperati ki wo ak chalè rapid.

Fèy Done:
Atik No.: FC808CB3
| 808nm gwo bout bwa | |
| Longèdonn Sant λ | 808nm ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 3W |
| Lajè spectral FWHM | 5nm |
| Fonksyone aktyèl Iop | 4A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.7A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.7V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~45% |
| Vize gwo bout bwa | |
| Longèdonn Sant λ | 650nm ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 10mW |
| Fonksyone aktyèl Iop | <100mA |
| Fonksyone Voltage Vop | <2.3V |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >60mm |
| Dyamèt tanpon | 3206 : 3206 |
| Dyamèt Fib Cladding | 2200 |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | FC/SMA905/ST |
| Longè fib | 1M |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Tanperati soude plon, 10 Sec max | 250 degre |
Desen gwosè

Baj popilè: 808nm fib makonnen Dyòd lazè ak vize Swèd gwo bout bwa, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin















