50W 808nm Fibre makonnen Dyòd Lazè Sistèm
Karakteristik kle:
- Itilizatè-reglabl pouvwa pwodiksyon lazè soti nan 0 a 50 Watt; itilizatè-kontwole pou tout paramèt opere lazè
-
Pouvwa Sòti, CW/QCW: 0 - 50 Watts, Itilizatè reglabl
-
Metòd refwadisman: TEC-Peltier Coolers, doub fanatik pou retire chalè fatra
-
Panèl devan LCD ak ekspozisyon alfanumerik konplè
aplikasyon:
- Byomedikal & Medikal
- Eksperyans syantifik,
- Tès lazè

Sistèm kontwòl tanperati ki baze sou TEC:
Inite sa yo gen yon kontwolè tanperati TEC gwo pouvwa entegre ak yon bouk kontwòl PID konplè pou delivre rapid ak efikas retire chalè nan modil lazè sous la. Dyòd lazè a monte sou yon Peltier / TEC refwadi, nikèl plak kòb kwiv mete plak aliye. Plak aliye a ofri fini sifas trè wo ak plat pou enpedans tèmik ki ba. Plak aliye refwadi pou lazè a tache ak yon kanal lè fanatik pou retire chalè fatra a epi kenbe tanperati lazè a ki estab.
QCW ak fonksyon modulasyon:
Anplis de mòd estanda CW a, aparèy sa yo bay ekstèn modulasyon ak sikui, osi byen ke yon dèlko fonksyon entèn pou aplikasyon batman kè kazi-CW. Se dèlko fonksyon entèn la itilize pou jenere pulsasyon QCW soti nan 20 μs CW. Kontwolè a aksepte tou yon siyal ekstèn soti nan yon deklanche QCW. Modulation ka TTL oswa analòg soti nan DC a 50 kHz;
Fèy dat
Atik NO.:FC808YT50
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 50W |
| Fib | |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1m |
| Konektè fib | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 45A |
| Papòt Kouran Lth | 2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 45V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30~70 degre |
Lazè gwosè:


Baj popilè: 50w 808nm fibre makonnen Dyòd lazè sistèm Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin











