800mW 1064nm Espas gratis Lazè Dyòd
Detay rapid:
Si ou vle bati-an termistor
Kontra enfòmèl ant estrikti, bon pèfòmans chalè dissipation
Ti gwosè ak pwa limyè
± 0.5nm tolerans longèdonn
Aplikasyon:
Pwosesis materyèl
Tretman medikal
Gravure lazè
Lazè koupe

Fèy done:
Atik Tèb: FS1064DL800
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant λ | 1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 0.5nm |
| Pouvwa Sòti | 800mW |
| Spectral Lajè FWHM | 0.1nm |
| Efikasite pant | 0.6W/A |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 1.5A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.2A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.8V |
| PD | & lt;2000uA |
| Thermistor | 10 5%/3450 |
| TEC Travay Kouran/Voltaj | 2.5A/6.3V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~35℃ |
| Tanperati Depo | -20-50℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.01nm/℃ |
Desen

Baj popilè: 800mw 1064nm gratis espas lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










