600mW 976nm Estabilize Vag Lazè Dyòd
Karakteristik:
Modil ponp seri 980nm sa yo itilize yon konstriksyon plan ak chip sou subcarrier. Chip ki gen gwo pouvwa a se hermetikman sele nan yon pake papiyon 14-pin san epoksidik ak flux-gratis ak ekipe ak yon termistor, pi fre tèrmoelektrik, ak dyòd monitè.
Modil ponp seri 980nm sa yo sèvi ak estabilizasyon FBG pou", bloke" longèdonn emisyon an. Li bay ananoise-free spectre etwat, menm anba chanjman nan tanperati, kondwi aktyèl, ak opticalfeedback. Seleksyon longèdonn yo disponib pou aplikasyon ki mande pi wo pèfòmans nan kontwòl spectre ak pi gwo pouvwa ki disponib. Modil sa a konfòme yo dekri nan egzijans TelcordiaGR-468-CORE.
Fichye spesifikasyon:
Atik No.: FC974SM600
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant λ | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 2nm |
| Pouvwa Sòti | 600mW |
| Spectral Lajè FWHM | 2nm |
| Elektrik | |
| LDForward Kouran | 1100mA |
| LD Kouran ranvèse | 10uA |
| LD ranvèse vòltaj | 2V |
| PD Forward Kouran | -10mA |
| Thermistor kΩ/β (25℃) | 10±5%/3900 |
| TEC Travay Kouran/Voltaj | 2A/3.5V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | -5~75℃ |
| Tanperati Depo | -40-85℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | ~0.02nm/℃ |
Desen

Baj popilè: 600mw 976nm estabilize vag lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










