Dekri teren
40W 1064nm CS Lazè Bar ak 19 Emetes
Ba dyodik lazè sa yo ofri 19 emeteur ak yon pouvwa pwodiksyon nan 40 wat ak vag nan 1064nm. Yo se RoHS konfòme, gen yon lajè nan 10mm, epi yo nan yon sèl kantite-byen mbe estrikti. Aplikasyon komen yo gen ladan pwosesis materyèl, ponp solid-eta, itilizasyon medikal, ak enprime.
Karakteristik:
Telecom Klas AuSn alimantasyon teknoloji
Yon sèl Quantum-byen MBE estrikti
Vag: 1064nm
Pouvwa Sòti: 40W
Rohs konfòme
Done fèy
Atik No .: CC1064DL40
| Ptik | |
| Sant Vaglenn | 1064nm |
| Tolerans tolerans | ±20nm |
| Pouvwa pwodiksyon | 40W |
| Mòd travay | cw |
| Elektrik | |
| Iop aktyèl aktyèl | 45A |
| Papòt aktyèl Ith | 8A |
| Vòltaj opere Vòltaj | 2.0V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès | 25 ° C |
| Tanperati depo | -10-55 ° C |
Desen
Baj popilè: 40w 1064nm cs lazè ba ak 19 foto emeteur, manifaktirè Lachin, faktori, an gwo, te fè nan peyi Lachin










