Dekri teren
200W 960Nm Micro Chèn Lazè Bar
Karakteristik:
- MCC pake ba sèl
- Segondè pwodiksyon pouvwa 200W (CW)
- Segondè estabilite
- Long lavi
- Ba souri
- AUSN lyezon
Aplikasyon:
- Medikal
- Endistri
- Ponpe

BrandNew delivre MC960DL200 mikwo-chanèl sèl ba lazè dyod, anplwaye AUSN teknoloji lyezon ak avantaj miltip nan souri ki ba, pouvwa pwodiksyon ki estab, pouvwa segondè, efikasite segondè, lavi long, ak konpatibilite segondè, epi yo lajman aplike nan ranje lazè ak pil
Fèy dat
Nimewo atik:MC960DL200
| Optik | |
| Sant longèdonn | 960nm |
| K ap travay mòd | cw |
| Pouvwa pwodiksyon | 200W |
| Polarizasyon | TE |
| Tolerans longèdonn | ± 10Nm |
| Divergence vit fwhm | 35deg |
| Divergence ralanti fwhm | 8deg |
| Elektrik | |
| Opere aktyèl LOP | 210A |
| Papòt aktyèl LTH | 30A |
| Opere vòltaj VOP | 2V |
| Tèmik | |
| Operating Temp . | 22 ~ 28 degre |
| Tanperati depo | 0 ~ 55 degre |
| Likidòn |
Dlo deionized<20um |
| To koule/ba | 0.3 ~ 0.4L/min |
| Max Inlet Presyon | 380kpa |
Desen:

Baj popilè: 200W 960Nm mikwo kanal lazè ba founisè, manifaktirè Lachin, faktori, en, te fè nan peyi Lachin










