80W 885nm Lazè Dyòd Single Bar Array
Single ba Dyòd lazè yo disponib nan ba lazè dyod demonte oswa monte nan pakè conductively oswa aktivman refwadi. Pifò ba dyod opere nan rejyon longèdonn ant 755 ak 860 nm oswa ant 940 nm ak 980 nm. Longèdonn yo nan 808 nm (pou ponpe lazè neyodim) ak 940 nm (pou ponpe Yb: YAG) yo pi enpòtan. Yon lòt longèdonn enpòtan se alantou 975-980 nm pou ponpe lazè ak anplifikatè fib ki gen anpil pouvwa erbium-doped oswa itterbium-doped. Yon dyòd tipik ki refwadi pasif yo ofri sou yon mòn CS, yon pake estanda ki konpatib ak yon aparèy aliye ki baze sou thermoelektrik-cooler (TEC). Mòn CS a apwopriye pou operasyon quasi-CW (QCW) ak mwayen pouvwa CW. Pou refwadisman dlo aktif, li sèvi ak mikwo-channel lavabo chalè. Plizyè ba yo ka anpile nan direksyon orizontal oswa vètikal pou ogmante pouvwa pwodiksyon an.

Apèsi sou lekòl la
Opsyon:
Soude: Endyòm / AuSn
Dissipateur chalè: Cu / WCu90 / WCu85
Aks rapid yo ka kolime dapre demann.
Karakteristik:
AuSn di soude asanble teknoloji
Konfigirasyon estanda ak pake kliyan-konsepsyon
Optimize efikasite konvèsyon OE

Fèy done:
Atik Tèb: CC885DL80
Non atik: 80W 885nm CW Conduction Cooled Single Bar Dyòd Lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 885nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Mòd travay | CW |
| Sortie pouvwa | 80W |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 35 degre |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 8deg |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 82A |
| Papòt aktyèl Ith | 12A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.85V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 53% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | -0.3nm/ degre |
| Kapasite Heatsink | >100W |
Desen:
![product-1-1 LT3N808DA212)T]I_M0TF7O](/Content/uploads/202098745/202002111342537546344.png)
Baj popilè: 80w 885nm lazè Dyòd sèl bar etalaj Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










