Dekri teren
80W 1064nm Hard Solder Dyòd Lazè CS Bar
Apèsi sou lekòl la
Karakteristik:
Long lavi ak segondè fyab
Ba souri
Etwat spectre
Ausn soude
Fil Liaison
Itilizasyon anviwònman piman bouk
Aplikasyon:
Ponpe
Medikal
Enpresyon
Endistri
Rechèch syantifik

Fèy done
Atik non. CC1064DL80
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1060nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Mòd travay | CW |
| Sortie pouvwa | 80W |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 35Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 8deg |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 88A |
| Papòt aktyèl Ith | 5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.5-2V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 60% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / degre |
Pake Desen

FAQ:
E livrezon an?
Nou ka ofri sèvis pòt an pòt pa lè, jis depann sou demann aktyèl ou a. Tankou DHL, UPS, TNT, FEDEX
Ki tan an plon?
Nòmalman 3-5 jou. Pwodwi Customized bezwen 15 jou travay.
Èske w gen nenpòt limit MOQ?
Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib
Baj popilè: 80w 1064nm difisil soude Dyòd lazè cs bar Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










