Dekri teren
80W 780nm CS Mounted Lazè Dyòd Bar
Deskripsyon Product
Avèk zòn emisyon yo ranje nan liy pou fè yon etalaj lineyè, 80W 780nm CS Mounted Laser Diode Bar LD ba modil reyalize pèfòmans segondè, gwo pouvwa pwodiksyon, ak segondè fyab lè makonnen ak aparèy refwadisman apwopriye.
Karakteristik:
780nm, 80 Watt
Divèjans ki ba
Segondè fyab
Conductivité refwadi pake CS Bar
Aplikasyon prensipal:
Enpresyon
Medikal
Kolimate eta solid lazè ponpe
Aplikasyon dirèk tankou pwosesis materyèl

Fèy done
Nimewo atik: CC780DL80
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 780nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Sortie pouvwa | 80W |
| Mòd travay | CW |
| Kantite Emetè | 19 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 80A |
| Papòt aktyèl Ith | 10.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.85V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 52% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 30 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / degre |
Desen

Baj popilè: 80w 780nm cs monte lazè Dyòd bar founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










