Dekri teren
50W 808nmMikwo Channel Dyòd Lazè Bar
Karakteristik
- Konsepsyon espesyal, kalite siperyè
- 50W pouvwa, 808nm longèdonn, sèl bar
- Mirco chanèl, pèfòmans segondè
- Sèvis Customized ki disponib
Aplikasyon
- Rechèch syantifik
- Medikal
- Endistri

Detay:
- 50W 808nm Micro Channel Diode Lazè Bar se yon dyod lazè gwo pouvwa ki fèt pou aplikasyon lajè.
- Li prezante yon Mikwo-Chanèl Cooler (MCC), ki bay ekselan kapasite dissipation chalè konpare ak tradisyonèl pasif oswa dlo-refwadi chalè.
- Teknoloji MCC asire ke dyod lazè a opere nan tanperati pi bon, ki amelyore efikasite li yo ak fyab.
Fèy done
Nimewo Atik:MC808DL50
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Kantite ba | 1 |
| Mòd travay | cw |
| Sortie pouvwa | 40W |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 40 degre |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 10 degre |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 50A |
| Papòt aktyèl | 8A |
| Fonksyone Voltage | 1.8V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | 0-55 degre |
| Refwadisman | Dlo Distile |
| Pousantaj koule | 0.3L/min |
| Max Presyon Inlet | 350 ~ 500kPa |
| Tanperati dlo (pa gen kondansasyon) | 23 ~ 27 degre |
| Patikil Dlo Filtre | <20μm<> |
Desen:

Baj popilè: 50W 808nm Micro Channel Diode Lazè Bar Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










