Dekri teren
808nm 40W Single Bar Lazè Dyòd ak Fisba FAC Lantiy
Detay rapid:
Max pouvwa pou singe bar ka rive jiska 80W
Avèk Limo / Fisba / Engeneric FAC Lantiy
RoHS konfòme
Telecom klas AuSn aliye teknoloji
Pwofil gwo bout bwa inifòm, spectre etwat
Konfigirasyon estanda ak pake kliyan-konsepsyon
Aplikasyon:
Pwosesis materyèl
Rechèch syantifik
Defans
Sous limyè

Done fèy
Atik No. CC808SB40
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 5nm |
| Pouvwa Sòti | 40W |
| Spectral Lajè FWHM | 4nm |
| Efikasite pant | ~1.1W/A |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 43A |
| Papòt aktyèl Ith | 10A |
| Fonksyone Voltage Vop | 1.8V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~30℃ |
| Tanperati Depo | 0-55℃ |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / ℃ |
Desen

Baj popilè: 808nm 40w sèl bar lazè Dyòd ak fisba fac lantiy Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










