Estabilizasyon longèdonn 976nm 100W Fibre Dyòd

Deskripsyon
Lè yo adopte teknik espesyalize fibre -couplage, modil lazè dyod manifaktire yo gen yon efikasite segondè, estabilite ak bon jan kalite travès siperyè. Modil yo reyalize lè yo transfòme radyasyon asimetri ki soti nan chip dyod lazè a nan yon fib pwodiksyon ak ti dyamèt nwayo lè l sèvi avèk optik mikwo espesyal. Enspeksyon ak boule -nan pwosedi garanti fyab, estabilite ak dire lavi long nan chak modil.
Karakteristik
976nm longèdonn
100W pwodiksyon pouvwa
106.5µm dyamèt nwayo fib
0.22N.A.
Etwat Pleasant △λ Mwens pase oswa egal a 0.7nm
1040nm-1200nm pwoteksyon fidbak
Aplikasyon
Fibre lazè ponpe
Fèy done:
Atik Tèb: FC976WS100
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 0.5nm |
| Sortie pouvwa | 100W |
| Fib | |
| Dyamèt Nwayo Fib | 105um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1m |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 12A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.7A |
| Fonksyone Voltage Vop | 19V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.01nm / degre |
Desen:
![product-1-1 H5KPZ{`D{EWEG[]TSQZL0TP](/Content/uploads/202098745/202012301141076fa248611c8a44cea9c291241b5f03c1.png)
Nòt: 1. Modil espesifikasyon ak dimansyon yo sijè a chanje san avètisman.
Nòt: 2. Yo dwe pran prekosyon ESD.
Nòt: 3. Dyamèt pliye fib minimòm lan ta dwe 300 fwa pi gran pase dyamèt nwayo fib la.
Nòt 4. Diminye lavi si yo mal itilize oswa itilize pi wo a kondisyon fonksyònman yo.
Nòt: 5. Yon anviwonman ki pa -kondansasyon obligatwa pou depo ak operasyon anba pwen lawouze anbyen.
Baj popilè: estabilizasyon longèdonn 976nm 100w fib Dyòd Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










