40W 808nm ki estab vag fib lazè dyod
BECA
Karakteristik:
Longèdonn fèmen ak tolerans 0.5nm.
Nwayo fib se 400um ak konektè se SMA905.
Fib detachable se opsyonèl. Longè fib ka Customized.
Pèfòmans ki estab ak mòd k ap travay.
Wouj vize gwo bout bwa, PD, fonksyon Thermistor ka akibli-nan.
Aplikasyon:
Endistriyèl jaden: optik ponpe, mezi ak analiz dyagnostik
Tretman medikal lazè: tretman bio-medikal, pwosedi terapetik
Syans ak rechèch

Opere pwodwi a andeyò evalyasyon maksimòm li yo ka lakòz echèk aparèy oswa yon danje sekirite. Pwovizyon elektrik yo itilize ak aparèy la dwe itilize pou yo pa ka depase maksimòm pik pouvwa optik la. Yon koule chalè apwopriye pou Aparèy la sou radyatè tèmik obligatwa, yo dwe asire ase dissipation chalè ak konduktivite tèmik nan koule chalè a.
Fèy spesifikasyon:
Nimewo Atik: FC808WS40
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 808nm |
| Tolerans longèdonn | ± 0.5nm |
| Sortie pouvwa | 40W |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 400um |
| Fib NA | 0.22NA |
| Longè fib | 1m |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 10A |
| Papòt aktyèl | 1.8A |
| Fonksyone Voltage | 9V |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo. | -30-70 degre |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | 0.03nm / degre |
Desen:

Baj popilè: 40w 808nm ki estab vag fib lazè Dyòd Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










