150W 969nm estabilize longèdonn fib makonnen dyod lazè
Yon 150W 969nm longèdonn estabilize fib makonnen lazè dyod se aparèy lazè gwo pouvwa ki emèt limyè nan yon longèdonn fiks nan 969nm. Li fasil pou entegre nan sistèm optik ki deja egziste ak pèmèt pou pwezante fleksib nan sous lazè a. Li asire tou ke pwodiksyon lazè a egzat ak repete, sa ki fè li ideyal pou itilize nan aplikasyon tankou spèktroskopi ak metroloji.


Apèsi sou lekòl la
Dyòd lazè a konsiste de yon ba lazè semi-kondiktè ki monte sou yon chalè epi ki makonnen ak yon fib nwayo 105um ak yon ouvèti nimerik 0.22. Fib la delivre limyè lazè a nan sib la ak efikasite segondè ak pèt ki ba. Dyòd lazè a gen yon pake 2-pin ki byen fèmen ki mezire 160mm x 73mm. Aktyèl fonksyònman ak vòltaj yo se 13A ak 35V, respektivman. Kouran papòt la se 1A.
Spesifikasyon
Atik Tèb: FC969WS150
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant | 969nm |
| Tolerans longèdonn | ± 1nm |
| Sortie pouvwa | 150W |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um |
| Longè fib | 1m |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 13A |
| Papòt aktyèl | 1A |
| Fonksyone Voltage | 35V |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 25 degre |
| Tanperati Depo. | -30~70 degre |
| Vag Tanperati. Koefisyan | -0.03nm/ degre |
Pake Desen

Baj popilè: 150w 969nm estabilize longèdonn fib makonnen Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










