Ultra High Power Fibre makonnen dyod lazè
Lazè fib ak lazè solid -eta souvan itilize ponp optik kòm enèji ekstèn, pandan y ap lazè semi-conducteurs (dyodes lazè) gen yon pwodiksyon ki estab nan gwo enèji ak yon sous limyè ki estab pou estimile materyèl k ap travay la pou estimile lazè ki pi pwisan. Dyòd lazè -fib optik makonnen yo souvan itilize kòm ponp lazè pou lòt kalite lazè ak kòm sous limyè ponp.
Karakteristik:
500W pwodiksyon; 915nm longèdonn
Fibre detay: 200um/0.22NA/Customized fibre longè/Bare fen
Kontra enfòmèl ant estrikti, bon pèfòmans chalè dissipation
High coupling efficiency, high stability, long lifetime>10000 èdtan
Ekselan sous limyè pou Ultra, Raycus ak Ipg
Aplikasyon:
Fib lazè koupe machin, ponpe lazè, pwosesis materyèl, gravure lazè, itilizasyon endistri

Fèy done
Atik non. FC915DL500
| Optik | Valè tipik |
| Longèdonn Sant | 915nm |
| Tolerans longèdonn | ± 15nm |
| Sortie pouvwa | 500W |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 25A |
| Papòt aktyèl | 1.1A |
| Fonksyone Voltage | 46V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15-45 degre |
| Tanperati Depo | -20 ~ 70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.35nm / degre |
Desen
![product-1-1 O06T9G%H1D]H79E9F43_J70](/Content/uploads/202098745/202008281137340a0ec281ecb1404186b5865c79b75629.png)
Baj popilè: ultra gwo pouvwa fibre makonnen Dyòd lazè ke founisè, fabricants Lachin, faktori, gros, te fè nan peyi Lachin










