Gwo pouvwa Fibre makonnen Dyòd lazè MM ponp
High Power Fibre makonnen Dyòd Lazè MM Ponp yo, se eleman enpòtan yo itilize nan divès aplikasyon, ki gen ladan telekominikasyon, enprime lazè, pwosesis materyèl, pwosedi medikal, ak sistèm defans. Yo baze sou prensip fondamantal nan emisyon ankouraje nan limyè, nan ki enèji ekstrè soti nan yon mwayen benefis pa pwosesis la nan emisyon ankouraje.
Detay rapid:
Multimode fib
Longè fib ka Customized
Ekselan efikasite operasyonèl
Segondè klète, ti gwosè, ak senplifye jesyon tèmik
Dyòd yo fonksyone kòm sous chalè distribiye, sa ki pèmèt achitekti dlo -refwadi ak gwo fyab previzib.

Spesifikasyon
Nimewo Atik: FC915DL450
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 915nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 450W |
| Lajè spectral FWHM | 10nm |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >60mm |
| Nwayo Fib | 135um/155um |
| Longè fib | 1.5~2m |
| Fib Connector | Bare Fen |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 18~20A |
| Papòt aktyèl Ith | 1.1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 53~55V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 48% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 45 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.35nm / degre |
Desen
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Baj popilè: gwo pouvwa fib makonnen Dyòd lazè mm ponp Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










