200W 940nm gwo pouvwa fib makonnen lazè dyod pou ponpe koupe
Nou gen 940nm 200W gwo pouvwa Fibre makonnen lazè dyod, pwodui sa a anplwaye teknoloji kouti pwofesyonèl, ki jwi plizyè avantaj.Modil lazè dyod sa a ka bay yon solisyon inik pou mache a, ofri pwisan atribi teknik nan yon pake pri-la efikas.
Karakteristik:
200 W fib-makonnen dyod lazè ak 200 µm Nwayo Fib
Bare fen ak SMA905 opsyonèl
Pèfòmans bon jan kalite enstriman pòtab abòdab
Chòk ak Vibration rezistan
Long Lifetime> 10000 èdtan
Aplikasyon:
Fibre lazè ponpe
Enstriman tès optik
Eksperyans Laboratwa
Jenerasyon pouvwa aleka
Enstrimantasyon analitik

Fèy Done
Atik No: FC1064DL150
Non atik: 150W 1064nm gwo pouvwa Fibre makonnen lazè Dyòd
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 940nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Pouvwa Sòti | 200W |
| Spectral Lajè FWHM | 5nm |
| Efikasite pant | 15W/A |
| Fib | |
| Fib Nwayo / Cladding / Tanpon Dyamèt | 200um/220um/320um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1.5m |
| Fib Connector | SMA905 oswa Bare |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 13A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.6A |
| Fonksyone Voltage Vop | 34V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 40% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~55℃ |
| Tanperati Depo | -20-70℃ |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.3nm / ℃ |
Desen:

Baj popilè: 200w 940nm gwo pouvwa fibre makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










