150W 1064nm gwo pouvwa fib makonnen dyod lazè ak 106.5um nwayo fib
Nou gen 150W 1064nm High Power Fibre Kouple Lazè Dyòd, nou te adopte espesyalize fib-couplage teknoloji, ak anplwaye rechèch nou yo toujou ap amelyore ak inovasyon teknoloji a pwosesis nan pwosesis pwodiksyon an, ki baze sou konesans pwofesyonèl la ak eksperyans akimile nan alontèm. Nou ap tou kontinyèlman devlope nouvo pwodwi satisfè bezwen customers'specific.
Karakteristik:
150W pouvwa pwodiksyon, lòt pouvwa pwodiksyon disponib tou
1064nm santral longèdonn (450nm, 793nm, 808nm, 915nm, 940nm disponib tou)
Segondè efikasite, estabilite ak kalite siperyè gwo bout bwa
Aplikasyon:
Fibre lazè ponpe
Koupe lazè fib
Pwosesis materyèl
Tretman Medikal

Fèy Done
Atik No: FC1064DL150
Non atik:1064nm gwo pouvwa fib makonnen dyod lazè ak nwayo fib 106.5um
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 1064nm |
| Pouvwa Sòti | 150W |
| Spectral Lajè FWHM | 5nm |
| Divèjans aks rapid (FWHM) | 38Deg |
| Divèjans aks dousman (FWHM) | 12Deg |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 106.5um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1.5M |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 0.7A |
| Papòt aktyèl Ith | 12A |
| Fonksyone Voltage Vop | 31.5V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45%~50% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~35℃ |
| Tanperati Depo | -20-70℃ |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | 0.3nm/℃ |
Desen:

FAQ
Q1: Konbyen tan tan garanti nou an?
Nou bay ou 1.5 ane garanti tan, nan 1 ane, tout sèvis yo gratis.
Q2: Ki tan an plon?
Pwodwi estanda yo tout nan stock. Shipping via Express nan 3 ~ 4 jou travay. Pile Customized bezwen 15 jou travay
Q3: Konsènan echantiyon.
Egzanp pa gratis.
Baj popilè: 1064nm gwo pouvwa fibre makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










