SMA 905 30W 1064nm fib makonnen dyod lazè ak tèmistè PD
SMA 905 30W1064nm Fibre Makonnen Dyòd Lazè ak PD Thermistor. Konsènan longèdonn sa a, nou gen tou 10W, 20W, 25W, 50W, 150W pwodiksyon pouvwa Fibre Lazè.
Nou fabrike pa adopte teknik espesyalize fib-couplage, epi nou menm tou nou enspekte ak boule-nan pwosedi nan tout aspè rive nan yon rezilta garanti chak pwodwi ak fyab la, estabilite ak lavi ki long.
Nou espesyalize nan lazè dyod pou anpil ane, ki kouvri pifò mache Ewòp ak Amerik, nou ap tann yo dwe patnè alontèm ou nan Lachin.

Karakteristik:
30W pwodiksyon pouvwa, 1064nm santral longèdonn
Avèk Vize Beam, PD, fonksyon Thermistor
Ba konsomasyon pouvwa
Broad estabilize tanperati opere
Segondè fyab ak estabilite
Aplikasyon:
Sistèm kominikasyon fib optik
Enstriman tès optik
Tomografi koerans optik
Tretman medikal ak kosmetik
Fèy Done
Atik No: FC1064DL30
Non atik: 30W 1064nm Fibre makonnen dyod lazè ak PD
| Optik | |
| Longèdonn Sant λ | 1064nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 30W |
| Lajè spectral FWHM | 6nm |
| Efikasite pant | 2.5W/A |
| Vize Lazè | |
| Fib Sòti pouvwa | 2.5mW |
| Longèdonn Sant | 650±10nm |
| Fonksyone Voltage | 5.0V |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 11A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.9A |
| Fonksyone Voltage Vop | 7V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 35 pousan |
| PD Kouran | 464uA |
| Thermistor | |
| Rt (25 degre) | 10KΩ |
| (-25 degre / plis 75 degre) | 3477±3 pousan |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | 75mm |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1M |
| Fib Connector | SMA905 |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 25 ~ 35 degre |
| Tanperati Depo | -20-70 degre |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | -0.35nm/ degre |
Desen:

FAQ
Q1: Ki metòd peman ou sipòte?
T/T ak Western Union, Pou chwa ou
Q2: Ki sa ki sou politik la retounen?
Achtè peye pri livrezon an.
Q3: Ki tan an plon?
Pwodwi estanda yo tout nan stock. Shipping via Express nan 3 ~ 4 jou travay. Pile Customized bezwen 15 jou travay.
Baj popilè: 30w fib makonnen Dyòd lazè ak founisè pd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










