15W 975nm 976nm 980nm fib makonnen dyod lazè
15W 975nm/976nm/980nm Fibre makonnen Dyòd Lazè yo reyalize lè yo transfòme radyasyon asimetri ki soti nan chip dyod lazè a nan yon fib pwodiksyon ak ti dyamèt nwayo lè l sèvi avèk espesyal mikwo optik.
Entegrasyon versatile: Fòma -fib makonnen an pèmèt entegrasyon fasil nan divès sistèm, soti nan machin fabrikasyon ak aparèy medikal, ak kondisyon aliyman minim.
Karakteristik:
0.22NA fib ouvèti nimerik
Ouverture 105μm
Fibre Connector CO/ST/SMA, pou chwa ou
Segondè fyab
Seri modil yo adopte teknoloji kouti dyòd, ki ka asire operasyon serye alontèm -dyòd la; An menm tan an, rezèv chip ki estab ak serye asire fyab alontèm -pwodwi yo


Desen
![product-1-1 {68]2053`9%WROSR[96KR$N](/Content/upload/201998745/201907241612472132641.png)
Fèy done
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 15W |
| Lajè spectral FWHM | Mwens pase oswa egal a 7nm |
| >90% pouvwa | 0.15NA |
| Efikasite pant | Pi gran pase oswa egal a 1.8W/A |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >30mm |
| Fib Nwayo / Cladding / Tanpon Dyamèt | 105um/125um/250um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | CO/ST/SMA |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | Mwens pase oswa egal a 11.5A |
| Papòt aktyèl Ith | Mwens pase oswa egal a 0.9A |
| Fonksyone Voltage Vop | Mwens pase oswa egal a 3.7V |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
Baj popilè: 15W 975nm 976nm 980nm Fibre makonnen Dyòd Lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










