130W 976nm Fibre makonnen dyod lazè, PD, Thermistor

Deskripsyon Product
Thermistor PD a nan vag-fib bloke-lazè makonnen sitou jwe wòl siveyans tanperati ak kontwòl. Nan konsepsyon ak operasyon lazè a, tanperati a se yon paramèt kle paske li afekte dirèkteman pèfòmans ak estabilite lazè a. Lè yo detekte tanperati andedan lazè a, tèmistor PD a ka bay fidbak tanperati tan reyèl -pou ede sistèm kontwòl la ajiste eta opere lazè a pou asire estabilite ak efikasite li.
130W 976nm Fibre Kouple LD yo fabrike lè yo adopte teknik espesyalize fib -kouple, sa ki lakòz volim pwodwi ak efikasite segondè, estabilite, ak bon jan kalite gwo bout bwa siperyè.
Karakteristik
Estabilize longèdonn (± 0.5nm)
Mòd travay: CW
Desen
![product-1-1 7@1(V_WN6QE(IBGS]7Z)ZV5](/Content/upload/201998745/201907261401551726923.png)
Fèy done
| Optik: | |
| Longèdonn Sant | 976nm |
| Tolerans longèdonn | ± 0.5nm |
| Sortie pouvwa | 130W |
| Mòd travay | CW |
| Fib: | |
| Reyon Bend fib | >60mm |
| Fib Nwayo / Cladding / Tanpon Dyamèt | 105um/125um/250um |
| Ouverture fib nimerik | 0.17NA (95%) |
| Fib Connector | Bare fen |
| Elektrik: | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 10A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.7A |
| Fonksyone Voltage Vop | 31V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 42% |
| Tèmik: | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Koefisyan Tanperati | ~ 0.02nm / degre |
Baj popilè: 130W 976nm Fibre makonnen LD PD Thermistor Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










