130W 975nm 976nm 980nm Fib Dyòd Lazè
Apèsi sou lekòl la
Karakteristik
Avèk fib 106.5um, pouvwa ki pi wo nan lazè dyod fib makonnen se 130W.
Mòd travay: CW
Slope efficiency:>10W/A
Koefisyan Tanperati longèdonn: -0.3nm / degre
Lòt longèdonn ak kondisyon pouvwa, pls kontakte nou via Imèl, nou pral tcheke pou ou ~
(info@brandnew-china.com)
Aplikasyon
980nm longèdonn lazè gen yon pakèt aplikasyon, ki kouvri soude plastik, ekleraj, operasyon medikal, tretman kosmetik, pwosesis endistriyèl, eksperyans rechèch syantifik ak anpil lòt domèn.
Lè l sèvi avèk 980nm longèdonn enèji lazè, li ka penetre sifas la transparan oswa translusid plastik, dwe absòbe nan kouch ki pi ba a ak konvèti nan enèji chalè, reyalize egzak ak efikas soude plastik. Lazè sa a gen gwo efikasite konvèsyon elektwo-optik ak pwodiksyon pouvwa reglabl, epi li apwopriye pou gwo -zòn, gwo-vitès operasyon soude eleman plastik

Desen:
![product-1-1 )~KHQV@}3%P]WN@U(GODIQY](/Content/upload/201998745/201908201439043384837.png)
Fèy done:
Atik Tèb: FC976DL130
Non atik: 130W 976nm Fibre makonnen dyod lazè
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 976±5nm |
| Sortie pouvwa | 130W |
| Lajè spectral FWHM | <5nm |
| Fib | |
| Reyon Bend fib | >60mm |
| Longè fib | 1.5m |
| Nwayo Fib | 106.5um |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 12-13A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.5A |
| Fonksyone Voltage Vop | 25.5V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | ~45% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15 ~ 55 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
Baj popilè: 130w 975nm 976nm 980nm fib Dyòd lazè Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










