750W 940nm Fibre makonnen Dyòd lazè

Deskripsyon Product
Lazè a dyòd fib makonnen se kapab bay yon pouvwa pwodiksyon enpresyonan ki rive jiska 750W atravè yon fib 200um. Modil lazè sa a sèvi ak yon chip pwopriyetè modèn ak gwo pouvwa ki te optimize metikuleu pou asire fyab eksepsyonèl, patikilyèman nan nivo pi gwo pouvwa.
Ki sa ki mete fib multimode makonnen modil dyòd lazè a apa se konbinezon remakab li yo nan gwo klète, gwosè kontra enfòmèl ant, ak jesyon senplifye tèmik. Karakteristik sa yo fè li yon solisyon trè recherché, ki ofri konvenyans san parèy ak efikasite.
Apèsi sou lekòl la
Karakteristik kle
Pi wo pouvwa nan 940nm: 750 Watts CW Sòti
Segondè fyab milti-sèl konsepsyon emeteur
200 μm Nwayo Dyamèt Fib Pigtail
Izolasyon Refleksyon Retounen 1040 nm - 1200 nm
Aplikasyon
Ponpe sous
Rechèch syantifik
Endistri

Spesifikasyon:
Nimewo Atik: FC940DL750
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 940nm ane |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 750W |
| Fib | |
| Dyamèt Nwayo Fib | 200um |
| Longè fib / dyamèt jakèt fib | 1m |
| Fib Connector | dan griyen |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 30A |
| Fonksyone Voltage | 65V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30~70 degre |
Dimansyon:

Baj popilè: 750w 940nm fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










