
70W 940nm SMA905 ak fonksyon PD milti mòd fib makonnen lazè dyod pou ekleraj IR
Karakteristik:
- 70W pwodiksyon pouvwa ak 940nm longèdonn santral
- Li se ti ak fasil okipe, epi li se ideyal pou entegre nan ekipman yo.
- Segondè klète, 105 μm pwodiksyon fib 65W
- Si ou vle bati-nan tèmistè
- Kontra enfòmèl ant estrikti, bon pèfòmans chalè dissipation
Aplikasyon:
- Pwosesis materyèl
- Ponpe lazè
- Ekleraj RGB
- Tretman Medikal
Entwodwi 940nm 70W SMA905 nou an ak PD Fonksyon Fib Lazè Dyòd, ki fèt pou ekleraj IR. Avèk pouvwa pwodiksyon 70W ak yon longèdonn santral 940nm, li ofri gwo klète atravè yon pwodiksyon fib 105 μm nan 65W. Ti gwosè li yo ak manyen fasil fè li pafè pou entegre ekipman. Opsyonèlman ekipe ak yon tèrmistè entegre, estrikti kontra enfòmèl ant li asire dissipation chalè efikas. Ideyal pou aplikasyon ki gen ladan pwosesis materyèl, ponpe lazè, ekleraj RGB, ak tretman medikal, dyod sa a pwomèt adaptabilite ak fyab pou bezwen ekleraj enfrawouj ou yo.

Fèy Done
Atik No: FC940DL70
Non atik: 70W SMA905 ak PD Fuction Fibre Lazè Dyòd
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 940±10nm |
| Sortie pouvwa | 70W |
| Lajè spectral FWHM | 4nm |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 105um±1.5 |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Longè fib | 1 |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 12A |
| Papòt aktyèl Ith | 0.6A |
| Fonksyone Voltage Vop | 12V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30-70 degre |
| Tanperati longèdonn. Koefisyan | 0.35nm / degre |
Desen:

60W 70W SMA905 Avèk PD Fuction Multi mòd Fib Lazè Dyòd Remak:
1. Dyòd lazè dwe travay ak bon refwadisman
2. Evite je oswa po ekspoze a radyasyon dirèk oswa gaye
3. Yo dwe pran prekosyon ESD
4. Tanperati opere: 15 ~ 35 degre
5. Tanperati longèdonn. Koyefisyan: 0.3nm / degre
Baj popilè: 940nm 70W SMA905 ak PD Fonksyon Fibre Lazè Dyòd Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










