Dekri teren
400W 915nm Ponp Fibre makonnen lazè Dyòd
Avantaj:
laserchip nan Jenoptik Almay
substrate/shellfromTecnisco Japon
fib ki soti nan Nufern Almay
tout lavi: plis pase 10000 èdtan
Dyòd lazè gwo pouvwa, tou ka bay chofè tablo pou Dyòd sa a
Aplikasyon lajè tankou lazè make, lazè grave, lazè koupe, fib lazè ponpe sous

Fèy spesifikasyon
Atik No.: FC915DL400
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 915±10nm |
| Pouvwa Sòti | 400W |
| Spectral Lajè FWHM | 10nm |
| Fib | |
| Fib Bend Reyon | 60mm |
| Nwayo Fib | 200um |
| Longè fib | 1.5m |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | Bare |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Iop | 26A |
| Papòt aktyèl Ith | 1.1A |
| Fonksyone Voltage Vop | 32V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| Tèmik | |
| Tanperati Fonksyònman | 15~35℃ |
| Tanperati Depo | -30~70℃ |
| Koefisyan Tanperati longèdonn | 0.35nm/℃ |
Dimansyon

Baj popilè: 400w 915nm ponp fib makonnen lazè Dyòd founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










