150W 915nm Fibre makonnen Dyòd lazè
Dyòd lazè 915nm yo disponib ak pwofil travès mòd milti-, ak pwodiksyon fib makonnen. Pakè dyòd lazè 915nm sa yo ideyal pou aplikasyon pou ponp, ak modil lazè 915nm yo disponib pou swa medikal tankou operasyon lazè, operasyon nan je lazè, ak tretman kansè oswa aplikasyon pou enprime.
Karakteristik:
CW mòd travay
Pwosesis sele paralèl, konsepsyon anti kondansasyon
Kontra enfòmèl ant estrikti, bon pèfòmans chalè dissipation
Chòk ak Vibration rezistan
Prekosyon:
Limyè lazè ki emèt nan aparèy sa a se envizib epi li pral danjere nan je imen an. Evite gade dirèkteman nan pwodiksyon fib la oswa nan gwo bout bwa kolimante a sou aks optik li lè aparèy la ap fonksyone. Yo dwe mete bon jan linèt sekirite lazè pandan operasyon an.

Paramèt
Nimewo Atik: FC915DL150
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 915nm |
| Sortie pouvwa | 150W |
| Lajè spectral FWHM | 6nm |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 106.5um |
| Fib NA | 0.22NA |
| Fib Connector | Bare fen |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl | 14A |
| Papòt aktyèl | 0.9A |
| Fonksyone Voltage | 23V |
| Pouvwa konvèsyon efikasite | 45% |
| Tèmik | |
| Tanperati opere. | 15 ~ 35 degre |
| Tanperati Depo. | -20-70 degre |
Gwosè:

Baj popilè: 150w 915nm fib makonnen diode lazè founisè, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin










