638nm 16W Fibre makonnen Dyòd lazè
Karakteristik:
-
Ekselan Kalite gwo bout bwa
-
Jesyon tèmik konpatib
-
Kapasite Modulation
-
Sòti pouvwa: 16W
Aplikasyon:
-
Pwojeksyon lazè, aliyman, make, ak koupe materyèl wouj-absòbe - Terapi fotodinamik (PDT), eksitasyon lazè
- Kòm yon limyè.

Fèy dat
Atik Tèb: FC638DL16
| Optik | |
| Longèdonn Sant | 638nm |
| Tolerans longèdonn | ± 10nm |
| Sortie pouvwa | 16W |
| Mòd travay | CW |
| Fib | |
| Nwayo Fib | 200um |
| Longè fib | 1M/0.9mm |
| Ouverture fib nimerik | 0.22NA |
| Fib Connector | SMA905 |
| Elektrik | |
| Fonksyone aktyèl Lop | 2.3A |
| Papòt Kouran Lth | 0.6A |
| Fonksyone Voltage Vop | 27V |
| Tèmik | |
| Tanperati tès la | 25 degre |
| Tanperati Depo | -30 ~ 70 degre |
Konsepsyon:

Si w ap travay sou mezi presizyon oswa konfigirasyon optik wo-, yon sous lazè wouj serye ka fè tout diferans lan. Lazè nou an bay tou de pouvwa ak estabilite, ak pèfòmans konsistan ke enjenyè ak chèchè konte sou. Longèdonn wouj vizib la bay gwo kontras pou metroloji ak travay aliyman, pandan y ap konsepsyon fib makonnen an adapte san pwoblèm nan sistèm tankou entèferometri, limyè estriktire, oswa profilometry. Nou te wè lazè sa a fonksyone eksepsyonèlman byen nan -aplikasyon monn reyèl-soti nan eksperyans konplèks nan laboratwa rive nan konfigirasyon endistriyèl solid-fè li yon opsyon ale-lè presizyon ak klète vrèman enpòtan.
Nou ofri tou kouple fib optik pou lòt pouvwa, ki ka Customized, epi si ou gen lòt kondisyon fonksyonèl, ou ka mande nou tou, epi nou pral tou konsepsyon ak ede ou! Nou menm tou nou ka ofri chip lazè, chip sou submount ak pake dyod lazè konplè, C-mount, POU-monte ou lib pou kontakte nou.
Baj popilè: 638nm 16w fib makonnen Dyòd lazè métroloji Swèd, manifaktirè Lachin, faktori, wholesale, te fè nan peyi Lachin











